27 Február 2017

Deň otvorených dverí v Taliansku znamenal pre Alfu Romeo Stelvio mimoriadny úspech

 

  • Počas týždňa sa na Stelvio prišlo pozrieť vyše 25 000 návštevníkov a bolo uskutočnených cez 6000 testovacích jázd. Ďalšie tisícky záujemcov si skúšobnú jazdu zarezervovali.
  • Prvé SUV v histórii Alfy Romeo zaznamenalo mimoriadny záujem.
  • Dílerstvá Alfy Romeo naplnilo nadšenie pre tento taliansky model.
  • Po celý týždeň pozývali díleri Alfy Romeo návštevníkov k prežitiu vzrušenia z nového Stelvia.

 

Vo všetkých dílerstvách Alfy Romeo v Taliansku prebehol deň otvorených dverí v súvislosti s uvedením nového modelu Stelvio. Tohto historického okamihu sa zúčastnili všetci díleri s nadšením a spoločne privítali tisícky zákazníkov a priaznivcov značky.

Pozvanie prijalo vyše 25 000 zákazníkov, ktorí chceli zažiť vzrušenie, aké dokáže ponúknuť iba Alfa Romeo.

Počas víkendu prebehlo 6000 testovacích jázd a na ďalší týždeň si skúšobnú jazdu zarezervovali ďalšie tisícky záujemcov.

 

Zákazníci mali možnosť oceniť dynamické kvality novej verzie so zážihovým preplňovaným motorom 2.0 Turbo s výkonom 280 k. Táto motorizácia je spojená s osemstupňovou automatickou prevodovkou a pohonom všetkých kolies Q4. Tento motor novej generácie zvyšuje športový temperament Stelvia a zaručuje jedinečné potešenie z jazdy, a to aj u skúsených vodičov. Stelvio je na vrchole triedy v zmysle zrýchlenia z 0 na 100 km/h iba za 5,7 sekundy.

 

Návštevníci showroomov Alfa Romeo obdivovali exkluzívnu výbavu Stelvio First Edition s 20palcovými zliatinovými kolesami, farebnými brzdovými strmeňmi, bi-xenónovými svetlometmi, chrómovanými rámčekmi okien, tónovanými zadnými oknami, osvetlením okolia vozidla v kľučkách dverí, tvarovaným volantom s integrovaným štartovacím tlačidlom a hliníkovými pádlami radenia, elektricky nastaviteľnými a vyhrievanými sedadlami čalúnenými prémiovou zrnitou kožou, prvkami zo skutočného dreva, ďalšou generáciou 3D navigácie s 8,8palcovou obrazovkou integrovanou v prístrojovom paneli a digitálnym rádiom.

 

Návštevníci sú pozývaní na návštevu dílerstiev Alfy Romeo po celý týždeň, aby mohli prežiť vzrušenie z nového Stelvia, SUV, ktoré je vyjadrením ducha Alfy Romeo, talianskeho štýlu, najlepšieho potešeniaa z jazdy, maximálneho výkonu a športového štýlu.

 

Turín, 27. februára 2017

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor